mała architektura

Projekty małej architektury dla Parku rozrywki Energylandia (bramy wejściowe, dekoracje trasy kolejki)

Koncept: Stylostudio

PNIEC - ELEWACJA

Projekt elewacji budynku Parku Nauki i Ewolucji Człowieka w Krasiejowie. Koncepcją było stworzenie futurystycznej struktury na starym budynku fabryki.

PNIEC - WNĘTRZE

Projekt wykończenia wnętrza Parki Nauki i Ewolucji Człowieka w Krasiejowie. Projekt Futurystycznych struktur, gablot i elementów oświetlenia.

projektowanie i concept art

Projektuję i wizualizuję obiekty małej architektury na potrzeby parków rozrywki, wystaw muzealnych, dioram i stoisk handlowych. W zakres projektu wchodzą rzuty z wymiarami i wizualizacje w docelowej przestrzeni.

wizualizacja wnętrz

i wizualizacja produktu

W wizualizacji wnętrz i wizualizacji produktu staram się przywiązywać jak największą wagę do realizmu. Oświetlenie, materiały, refleksy na niedoskonałościach powierzchni, przenikanie światła przez przedmioty. Każdy szczegół wpływa na końcowy odbiór projektu.

ilustracja

Zajmuję się ilustracją tradycyjną i digital painting. Nie skupiam się na jednym temacie czy technice.

Każdy ilustracja wymaga indywidualnego podejścia i zastosowania środków, które najlepiej przekażą historię i atmosferę...

modelowanie 3D

Modelowanie 3D na potrzeby gier, wizualizacji i prototypów. 

Zajmuję się modelowaniem obiektów twardych i organicznych Low Poly oraz High Poly, teksturowaniem PBR, optymalizacją siatki.